Заводський ремонт Турбін у Львові

 Ремонт от 350 грн

Ремонт турбокомпресорів з гарантією

Гарантія на ремонт 2 роки

Ми використовуємо запчастини оригінальні і тільки перевірених брендів, тому даємо 2 роки гарантії без обмеження на пробіг

Сучасне обладнання

Ми є заводом по ремонту турбін, здійснюємо ремонт будь-якої складності і володіємо найсучаснішим англійським обладнанням Turbo Technics

Ремонт турбіни за 3 години

Повноцінний ремонт демонтованої турбіни займе до 3 годин. Повний цикл робіт включає зняття і установку турбіни займає не більше 1 дня

Ремонт під ключ

Звернувшись до нас, ви можете більше ні про що не турбуватися, наші майстри зроблять діагностику, демонтаж, ремонт та монтаж турбіни прямо на місці

Вигідні ціни

Ціни на ремонт турбін від 350 грн. Безкоштовна діагностика на стенді. Стандартний ремонт 1800 грн. Капітальний 3000 грн

Досвід і професіоналізм

20 років досвіду з ремонту турбін. Робота фахівців високого рівня, а так само розвивається регіональна мережа, дозволяють якісно і швидко обслуговувати клієнтів

Дізнайтеся вартість ремонту і запишіться на безкоштовну діагностику турбіни

✆ (097) 702 00 79    ✆ (093) 150 20 66 

Ремонт будь-якої складності турбін всіх марок і моделей автомобілів, будь-якого року випуску

Легкові Вантажні Спецтехніка

РОВЕР ДОДЖ СУЗУКИ СУБАРУ КЛААС ПОРШЕ ЛЕНД РОВЕР ПЕЖОТ ОПЕЛЬ НИСАН МИЦУБИШИ МАЗДА ЛЯНЧА ТОЙОТА СТЕЙР СЕАТ САНГ ЕНГ СКАНИЯ СААБ ДЖИП ИСУЗУ ХИТАЧИ ФИАТ ДАЙХАТСУ СИТРОЕН ХОНДА ИВЕКОАУДИАЛЬФА РОМЕО ШКОДА ДЖОН ДИРДАФ ДЖИСИБИ МАН ПЕРКИНС ФОЛЬКСВАГЕН КАМИНСКАТ КАМАЗ МАЗ ИНТЕРНЕШНЛ ДОЙЦ КАТО ЛИБХЕРМАССЕЙ ФЕРГЮСОН МЕРСЕДЕС БЕНЦФОРД ВОЛЬВО РЕНОХЕНДАЙKIA

  Авторемонтний завод «Турбіком» понад 20 років займається відновленням турбін для вантажних і легкових автомобілів. Майстрам компанії під силу вирішити навіть дуже складні завдання. 

Наші переваги:

 • Гарантія якості. У процесі реставрації використовуються оригінальні деталі, тому ми надаємо необмежену на пробіг гарантію — 2 роки. 
 • Оперативне обслуговування. Завдяки сучасному обладнанню тривалість повноцінного ремонту демонтован­ої турбіни — 3 години. 
 • Демократична цінова політика. Вартість послуг заводу значно нижчою за ринкову. 

Співробітники компанії здійснюють ремонт турбін (Львів) для всіх марок і моделей автомобілів, незалежно від року випуску. 

Причини поломки турбокомпресора

Турбіна приходить в непридатність по ряду причин. Майстри компанії знаходять проблему і оперативно усувають її. Завдяки наявності складу фірмових деталей, співробітники заводу можуть провести ремонтні роботи оперативно, якісно, з гарантією. 

Професійна реставрація турбін (Львів) допоможе вирішити головні проблеми:

 • виділення чорного або сизого диму; 
 • підвищена витрата масла і палива; 
 • сторонній свист або шум одночасно зі збільшенням оборотів мотора. 

Дані ознаки свідчать про необхідність звернутися до співробітників заводу. Реставрацію слід провести в короткі терміни, оскільки в запущених випадках пристрої можуть не підлягати ремонту. 

Для замовлення послуги зателефонуйте
✆ (097) 702 00 79    ✆ (093) 150 20 66 

Заявки приймаються з понеділка по суботу (8:00-18:00). 

Менеджер компанії надасть професійну детальну консультацію. 

Етапи проведення ремонтних робіт

Щоб усунути проблему, необхідно її знайти. Тому в першу чергу проводиться діагностика турбін (Львів). Дана послуга не оплачується. 

Після цього співробітники авторемонтного заводу «Турбіком»:

 • знімають турбіну; 
 • розбирають її для пошуку дефектів; 
 • здійснюють повну чистку запчастин; 
 • змінюють підшипники, ущільнювачі; 
 • перевіряють на цілісність деталі, в разі необхідності змінюють; 
 • проводять балансування ротора і картриджів на стенді; 
 • визначають наявність витоку; 
 • встановлюють відремонтовану турбіну. 

Якщо б/в пристрій занадто пошкоджено і не підлягає ремонту, клієнту пропонується провести заміну. Завод надає нову турбіну за 70% вартості старої. На складі заводу є великий вибір деталей, придатних для найпоширеніших марок авто. Оперативна поставка гарантована. 

Експертні послуги

Досвід і професіоналізм майстрів заводу «Турбіком» — гарантія швидкого обслуговування на вищому рівні. Компанія пропонує комфортні умови співпраці. Нові оригінальні турбіни коштують дорого. Замовляючи ремонтні послуги у наших співробітників, клієнт отримує можливість заощадити в два-три рази. 

Call Now ButtonЗвоните нам